Hakkımızda | Topuzoğlu Nakliyat Turizm, Evden Eve Taşımacılık

Firmamız 1985 yılında başladığı şehir içi ve şehirlerarası nakliye taşımacılığı işine 1990 yılından itibaren gelişen nakliye kolu evden eve taşımacılığına da dahil olarak yoluna devam etti.

Evden eve taşımacılıkta Avrupa standartlarını baz aldık. Özellikle paketlemelerde çağdaş uygulama gereçlerini hemen uygulamaya koyduk.

1985 yılında kurulan TOPUZOĞLU Nakliyat, Tecrübesi, Yüksek İş Güvenliği ve Uzman Kadrosu ile sektördeki yerini korumaktadır.

 - Kadir Topuzoğlu

Buna en son örnek elbise ve giyim malzemelerinde kullandığımız askılı kutulardır.


“Topuzoğlu Nakliyat sunduğu hizmetlerde evden eve nakliyat, ofisten ofise nakliyat, askılı tekstil taşımacılığı, kurumsal olarak şirketlere kamyon veya kamyonet çalıştırma,


antika ve değerli eşya nakli, depolama ve parça eşya nakliyatı gibi hizmetlerinde kalitasini, güvenilirliğini ve müşteri memnuniyetini başarısının sürekliliğinin anahtarı olarak görmektedir.


“Topuzoglu Nakliyat faaliyet gösterdiği taşımacılık ve lojistik sektöründe müşteri şikayetlerini/önerilerini yasal mevzuat şartlarına göre ele alma prosesini oluşturmuş ve sürdürmektedir. “Müşteri şikayetlerini negatiften, pozitife çevirmek ve müşteri bağlığını sağlamak birincil ilkemiz olup, bu bağlamda müşterilerimize yönelik;”


Erişilebilirlik, Şeffaflık, Cevap verebilirlik, Objektiflik, Gizlilik, Sürekli iyileştirme


“Ana prensiplerimiz çerçevesinde faaliyetlerimizi gerçekleştirirken müşterilerimizi en önemli değer olarak görmekteyiz."


Şirketimizin tüm çalışanları ve Üst Yönetim olarak, bu şartlara bağlı kalarak ve daima müşterilerimizle işbirliği içinde, tüm süreçlerimizi en etkin şekilde yönetmeyi ve gerçekleştirmeyi hedefler ve bu amaçla kurduğumuz Müşteri Memnuniyeti sürecimizi sürekli iyileştirmeyi ve bu politikanın toplum erişimine açık olacağını taahhüt ederiz.