Hizmetlerimiz | Topuzoğlu Nakliyat Turizm, Evden Eve Taşımacılık

HizmetlerimizTopuzoğlu Nakliyat

Evden Eve Taşımacılıkta 1985'ten Günümüze...

Evden Eve Nakliyat

Topuzoğlu Nakliyat olarak yıllardır süren evden eve nakliyat hizmetimizi hızlı, kaliteli, ucuz ve güvenli bir şekilde sürdürmekteyiz.


Evden eve nakliyatta referanslardan müşterilerimizi göz önünde bulundurarak bize güvenebilirsiniz.

Topuzoğlu nakliyat için müşteri memluniyeti önemlidir.


Bizim hedefimiz, sizin beklentilerinizi aşarak, sizin evinizi taşırken ve yerleştirirken göstereceğiniz kişisel özen ve dikkatin daha fazlasını göstermektir.

Topuzoglu Nakliyat 'ı seçtiğinizde, bu işlemin daha kolay olduğunu göreceksiniz.Evden eve nakliyatın en önemli ve ilk aşaması ambalajlamadır. Muhtelif eşyalarınızın gerekli ambalaj malzemeleriyle ambalajlanıp evden eve nakliyat işlemi için hazır hale getirilmesi eşyanın zarar görmemesi açısından son derece önemlidir.


Topuzoglu nakliyat olarak ambalajlamaya çok önem vermekteyiz. Kullandığımız hava kabarcıklı naylon, kraft kağıdı, ambalaj kağıdı, streç film, karton koli gibi malzemeler eşya taşımak için özel olarak üretilmiş malzemelerdir.


Profesyonel bir ekip ve eşya cinsine göre değişen muhtelif ambalaj malzemeleri ile titiz bir çalışma ortaya koyup, siz eşya sahiplerinin zahmetsiz bir taşıma gerçekleştirerek derin nefes alabilmenizi sağlamak, biz nakliye şirketlerinin de size en sağlıklı hizmeti vermiş olmanın gururunu yaşayabilmek en önemli ve değişmez hedefimizdir.

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşıma deneyim , tecrübe ve bilgi gerektiren bir nakliye işlemidir.


Ofis taşımacılığında da önemli bir yere sahip olan Topuzoğlu Nakliyat, uzman personel kadrosu ve kaliteli ambalaj malzemeleriyle sizlere kaliteli ve hesaplı hizmeti sunmaktan keyif alır.


Çağdaş Çalışma yöntemiyle sizleri iş kaybına uğratmadan diğer ofisinize taşır ve bu işlemde amacımız sizlere en iyi hizmeti verebilmektedir.Ofis taşıma süreçle işleyen iş günü isteyen bir kavramdır işinin ehli ve bu işi gerçekci ve profesyonel yapan firmalar için kadrolu marangozluk kabiliyeti olmakla beraber sabir isteyen bir nakliye hizmetidir Günümüzde ofis, teknolojik gereklilikler etrafında şekillenen, yenilikçi bir anlayış üzerine kuruludur.


Gelişen teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini sürekli artıran şirketler, çalıştıkları firmalardan da kaliteli hizmet beklemektedir. Tüketicinin beklentilerini karşılamak için Topuzoglu Nakliyat, Avrupa standartlarında ofis taşıma sistemi geliştirmiştir.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehir içi ve Şehirlerarası Nakliyat : 7 gün 24 saat hizmet veren firmamız şehir içi ve şehirdışı nakliyatlarınızda da sizlere hizmet veriyor. .


Türkiyenin neresinde olursanız olun, Topuzoğlu Nakliyat sizlere taşımacılıkta bir telefon kadar yakın.

Şehir içi ve şehirlerarası nakliyatta eşya güvenliğiniz bizim için ön sırada olup tüm yurtta geniş filosuyla hizmetine devam etmektedir


Firmamız 1985'den buyana sorunsuz hizmet vermektedir.

Evden eve nakliyat sektöründe yıllara dayanan tecrübeye sahip firmamız, Türkiye'nin tüm şehirlerine ev ofis garantili eşya taşıma hizmet vermektedir.


Evden eve nakliyat sektöründe uzmanlaşmış olan nakliyat firmamız eşyalarınızı kendi eşyasıymış gibi özenle profesyonelce eski evinizden yeni evinize sizlere sunmaktadır.


Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşınma talep etmeniz durumunda sizlere ücretsiz ekspertiz elemanı gönderilir ekspertiz size firmamız ve çalışmalarımız hakkında detaylı bilgilendirme yapacak.


Eğer bizimle çalışmayı kabul ettiğiniz‘de, uzman incelemesi elemanımız eşya durumunuzu ambalaj seçeneklerini eleman sayısını nakliyat araç tipini ve yapılacak sigorta bedelini belirlemektedir.

Evden eve nakliyat hizmetleri her zaman zor bir iştir, Gerek ev nakliyesi sektörle gelişimler gerek ev taşıma ihtiyacı olan evden eve müşteri talepleri olsun karşılamak için sürekli gelişime açık olmak zorundadır.


Firmamız, uzman personeli ve en uygun araç filosu ile hizmet vermektedir.


opuzoglu Nakliyat evden eve şehir içi ve şehirlerarası yük taşımacılığında rakipsiz taşımacılık firmasıdır.

Kurumsal Taşımacılık

En iyi araçlar , Üstün ambalaj malzemeleriyle ve en önemlisi taşınacak malzemenin cinsine göre en kaliteli elemanlarımızla eşyalarınız güvenli bir biçimde taşınır.


Şirketimiz Kurumsal taşımacılıkta tecrübeyi kulllanmaktadır. Amacımız en uygun ve güvneli bir biçimde eşyaları taşımakıtır.Şirketimiz kurumsal kimliğinde tecrübeyi, diğer kurumsal müşterilerinin taşınma işlemlerinde de kullanmaktadır.


Eğer bir üretici ya da tedarikçi iseniz, ürünlerin taşınması işlemlerini bizlere bırakarak gönül rahatlığıyla diğer işlerinizle ilgilenebilirsiniz.


Titiz ve istediğiniz şekilde ürünlerinizin taşınmasını sağlayabiliriz.

Başta tekstil olmak üzere birçok sektörde taşıma işlemi gerçekleştirebiliyoruz.

Askılı taşımacılık hizmetimiz sayesinde birlikte belirlenecek araç modellerimizle ürünlerinizin taşınması sağlayabiliriz.

Taşıma esnasında gerçekleştirilen sigorta kapsamında içiniz daha da rahat olacaktır.

Bizimle bu konuda çalışmayı düşünüyorsanız iletişim bilgilerimizi kullanabilirbisiniz.

Fabrika Taşımacılığı

Fabrikalarınızda bulunan geniş ve büyük mankinalar, ağar makinalar özel taşıma hizmetimizle sizlere yük olmaktan çıkıyor.


S Fabrika sektöründe işi bilen uzman kadromuz, fabrika nakliye tecrübemiz ve iş ahlakımızla hizmet sunmak başlıca prensibimizi oluşturmaktadır, Müşteri memluniyetimiz ön koşuldur.Deneyimli ve uzman kadromuz ile firmamız fabrikanıza ait tüm malzeme , ürün , makina ve her türlü maddi varlıklarınızın taşıma hizmetini sağlıyoruz.


Fabrikanızda yer alan tüm eşyalarınızın ve makinalarınızın bulunmuş olduğunuz yerden diğer yere sorunsuz bir şekilde ve hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlamak için Topuzoğlu Nakliyat'ın size bir telefon uzaklıkta olduğunuzu belirtmek isteriz.


Tüm firmalar taşınma sırasında oluşabilecek iş gücü kaybını en aza indirgemek isterler.


Topuzoğlu Nakliyat olarak bu konuda en üst seviyede çalışma yaparak hem maddi hem manevi bütün iş kaybınızın en aza indirilmesini sağlarız.


Fabrika taşımacılığında iş kaybını en aza indirmek için dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır.

Bunların içinde en önemlisi taşıma yapılacak günün iyi belirlenmesidir.


Örneğin , cumartesi günü saat 16.00'e kadar mesai yapan bir fabrikanın mesai bitiminde hemen taşıma işlemi başlattığı zaman pazar günü yeni fabrikaya taşıma işlemleri tamamlanmış olur ve pazartesi sabahına kadar yeni yerin faaliyete başlatması sağlanır hiç iş kaybı yaşanmaz.


Fabrika taşımacılığında malzemelerin ağırlığına ve kapladığı alana göre araç ve personel temini çok önemlidir.


Yeni fabrikanın faaliyete başlayabilmesi için zaman sorununu ortadan kaldırmak adına gerekli personel ve aracın iyi belirlenmesi gerekir.


Fabrika taşımacılığı Türkiye 'de bir çok evden eve nakliyat firmasını aşan bir nakliye hizmetidir.


Bu nedenle Topuzoğlu Nakliyat'ı tercih ederseniz sorunsuz bir taşıma hizmetinin keyfini yaşarsınız. İş kaybınız ve taşıma maliyetleriniz en az seviyelere düşmüş olacaktır.Fabrika Taşımacılığı Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli :- Tüm makinalar balonlu ambalajlar ile paketlenmeli ve bu şekilde taşınmalıdır.


- Fabrikada bulunan ofis bölümünde ki mobilya , bilgisayar , çelik kasa zarar görmemeleri için özen gösterilerek ambalajlanmalı ve farklı bir araç ile taşınmalıdır.


- Fabrikanızda üretilen ürünler ve üretimde kullanılan malzemeler ambaljlanmış bir şekilde farklı araçlar ile taşınmalıdır.

Depolama

Ambalajlama nakliyenin en önemli unsurlarından biridir.


Ambalajlama sırasında kullanılan tititz işçilik son teknoloji ambalaj malzemelerimiz paketleme hizmetlerimizle hızlı ambalajlama tekniklerimiz ile Topuzoğlu Nakliyat olarak eşyalarınızı daha çabuk ve güvenilir olarak taşımaktan mutluluk duyarız.